Bizimle İletişime Geçin

IOS 11 ve Getirdikleri!

IOS

IOS 11 ve Getirdikleri!

Geri1 of 2
Yön tuşlarını (← →) kullanarak sayfayı kaydırın

Apple geçen zaman diliminde geliştirici konferansında tanıttığı IOS 11 için yeni bir standart belirlemeye kararlı. IOS 11’in şu ana kadar ki işletim sistemleri tarihi içerisinde en kişisel ve en akıllı hali ile karşımıza çıkacağının altı çizildi. (Çıkış Sonbahar)

YENİLİKLERDEN BAHSETME ZAMANI!

Dosyalar:

Dosyalar uygulaması ile artık tüm dosyalarınıza elinizin altında kolayca ulaşılabileceksiniz.Bu sayede hepsini tek bir alanda görebiliyor ve düzen sağlayabiliyorsunuz. Sadece iPad ile kalmayıp aynı zamanda diğer IOS cihazları , iCloud Drive , Box ve DropBox gibi hizmetlerde de depoladığınız tüm dosyalar için.

Yeni Dock’a alternatif değişiklikler:

Yeni Dock bu sefer iPad için kökten yapılmış bir değişim olarak gösteriliyor. Hangi ekran , sayfa açık olursa olsun kaydırma hareketi ile uygulamara ulaşıp aralarında hızlı geçişler yapabiliyorsunuz. Tabi ki favori uygulamarınızı halen ekleme avantajına sahipsiniz. Akıllı öneriler ile son açtığınz iPhone ya da Mac’iniz dahilinde açtığınız uygulamalar Dock’un sağ tarafına ekleniyor.

Multitasking ve Potansiyeli:

IOS 11 ile birden fazla işin kontrolünü sağlamak daha kolay bir hale geleceğe benziyor. Dilerseniz ikinci bir uygulamayı direkt olarak Dock’tan açabilir , açmış olduğunuz dosyaları Slide Over veya Split View görünümünde birlikte kullanabilirsiniz. Slide Over ile ikinci uygulamanızı sola da götürme şansınız var.

Sürükle Ve Bırak iPad’te:

Sürükle ve bırak iPad’e taşındı. Metin , fotoğraf , uygulamaları kolaylıkla taşıyabilirsiniz. iPad’ın Multi-Touch avantajını kullanarak aktif bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Geri1 of 2
Yön tuşlarını (← →) kullanarak sayfayı kaydırın

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
2.595 views