Bizimle İletişime Geçin

iOS 11 Beta 7 Kullanıma Açıldı!

IOS

iOS 11 Beta 7 Kullanıma Açıldı!

Apple’ın bu seneki en büyük yeniliklerinden biri olacak iOS 11 için çeşitli düzenlemeler ve iyileştirmeler gelmeye devam ediyor. Geçen günlerde yayınlanan Beta 6’nın ardından şimdi ki durağımız ise daha da fazla stabil performans sunma garantisi içeren iOS 11 Beta 7. İşte detaylar!

 

İlk olarak WWDC 2017 nam-ı diğer yazılımcı konferansında boy gösteren iOS 11 işletim sistemi kullanıcılara yeni özellikleri ile tabiri caizse  “merhaba nasılsınız?” dedi.

Kısa bir süre önce Beta 6 sürümü yayınlanan iOS 11 işletim sisteminin genel olarak 14 günde bir gelen beta güncelleme düzeni değişerek bu hafta erkenden geliştiricilere sunulmuş oldu.

O zaman yayınlanan yeni Beta sürümüne hep birlikte  Ajansapple ailesi olarak bir göz atalım.

iOS 11 BETA 7 İLE YENİLİKLER DEVAM EDİYOR!

Geçen hafta yayınlana Beta 6 sürümüne nazaran oldukça küçük çaplı boyutu ile gelen iOS Beta 7 tahminlere göre artık son güncellemeye doğru adım adım yaklaşıyor.

Bu sürümde, önceki güncellemelerde olduğu gibi yoğun olarak sistem performansını iyileştirme ve düzeltme opsiyonlarını içeriyor.

Güncellemenin tam olarak aslında neler getirdiğini hemen keşfedemiyoruz. Güncelleme notlarında yenilikler ile ilgili detaylara inilmediği için Apple, güncelleme yeniliklerini kullanıcıların kendilerinin fark etmesini istiyor diyebiliriz.

Dikkat çeken yeniliklerden biri şu an için müzik widget bölümüne yerleştirilen ikon oldu.

Son hatırlatmaları da yapacak olursak sistem güncellemesini yapabilmeniz için geliştirici profilini yüklemeniz ya da UDID kaydının bulunması gerekiyor. Henüz geliştirme aşamasında olan işletim sisteminin gelen güncellemeler ile her ne kadar günden güne iyileştirilse de, sabit bir performans sunma garantisi içerisinde değildir.

Temsili Görsel

iOS 11 Beta 7  sürümünü sadece 64 bit destekli cihazlara yüklene bildiğinden dolayı bu güncellemeden iPhone 5, iPhone 5c, iPad 3 ve iPad 4 sahipleri faydalanamayacaklar.

 

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
1.055 views