Bizimle İletişime Geçin

Karşınızda Yeni Apple Watch Serisi!

Apple Watch

Karşınızda Yeni Apple Watch Serisi!

Yaklaşık üç yıldır hayatımızda olan akıllı saatler, zaman geçtikçe daha dayanıklı, daha işlevsel ve daha iyi özellikleri beraberinde getiriyorlar. Peki Apple, bu akşam tanıttığı yeni Apple Watch’ın 3. serisiyle beraber bizlere neler sunuyor?

Bir önceki seriye göre %70 daha hızlı işlemci

Apple, yeni Watch ile beraberinde gelen işlemci, bir önceki seriye göre %70 daha hızlı, %50 ise daha verimli çalışmakta. Ayriyeten yanında gelen W2 Kablosuz çipi ile artık bağlantı desteği daha iyi. Ürün tanıtılıyor iken Tim Cook, tanıtımda Watch ile birlikte arama yaptı, fakat konuşurken mikrofonu yakınına getirmedi, çünkü cihazın akıllı denetim özelliği, uzağınızda olsa bile sesinizi algılayabiliyor.

40 Milyondan fazla müzik, bileğinizde

Apple music ile daha fazla etkileşime giren Watch, bizlere daha kolay bir şekilde müzikleri sunabiliyor. Ayriyeten Watch’ın içinde artık standart olarak GPS gelmekte. Bu sayede kaybolursanız konumunuzu rahatlıkla öğrenebilir veya paylaşabilirsiniz. Cook, ürünün LTE, GPS ve Bluetooth açık iken en ekstrem durumlarda 18 saat şarj süresi vereceğini belirtti. Kordon konusunda da geçen ki seride olduğu gibi 3 farklı stil, 10’dan fazla da kordon tipiyle beraber alabiliyorsunuz.

 

Fiyatlar görüneceği üzere Seri 3 ile 329 dolardan başlayıp, 399’a kadar gitmekte. Bakalım yeni Watch serisi ile birlikte daha neler değişecek, hep beraber göreceğiz.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Apple Watch

Popüler Haberler

Yukarı
3.354 views