Bizimle İletişime Geçin

watchOS’a Yeni Güncelleme

Apple Watch

watchOS’a Yeni Güncelleme

Apple, Watch 1 ve 2 serileri için yeni watchOS 3.2 güncellemesini yayınladı, bu güncelleme ile birlikte saatler çok daha fonksiyonel hale geldi. Son dönemde iPhone’lara geleceği konuşulan Tiyatro Modu, beklenmedik bir şekilde yeni watchOS 3.2 güncellemesinde kendine yer buldu.

Tiyatro modunda ekran kapalıyken arka planda bildirimler gelmeye devam edecek ancak ekran açılmayacak, bu yenilikle birlikte bilek hareketleriniz karşısında ekran kapalı kalmaya devam edecek, ayrıca saati hızlı bir şekilde sessize alabileceksiniz. Ekranı açabilmek için ise ekrana dokunmanız yeterli.  Bu yenilikler ofis ortamında veya dikkat gerektiren işlerde çalışanlar oldukça yararlı olacağa benziyor.

Tiyatro modu haricinde gelen diğer yeniliklere bakacak olursak artık Apple Watch ile Siri üzerinden yakınlarınıza mesaj ve para gönderebilir, ayrıca yol planlarınızı da yapabileceksiniz.

Eğer Apple Watch’ınızın pili %50 üstü ise güncellemeyi yüklemek için iPhone modelinizden yardım alarak sırasıyla Ayarlar ⇒ Genel ⇒ Apple Watch uygulaması ile yeni watchOS 3.2 güncellemesini indirebilirsiniz.

 

Bu haber dikkatinizi çekebilir:

iPhone Satış Yasağı Kalktı

Meraklı, araştırmayı seven, spor sevdalısı, hoşgörülü bir insan evladı.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Apple Watch

Popüler Haberler

Yukarı
1.430 views