Bizimle İletişime Geçin

Yeni Bir iPhone X Özelliği Ortaya Çıktı!

Genel

Yeni Bir iPhone X Özelliği Ortaya Çıktı!

iPhone X hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Apple’ın 10’uncu yılına özel olarak kullanıcılara sunulacak olan yeni telefonun, bir özelliği daha gün yüzüne çıkartıldı.

Fiyatıyla epey bir cep yakacak olan yeni amiral gemisi, önceki nesil iPhone‘lara nazaran farklı bir tasarım anlayışına sahip.  27 Ekim’den itibaren ön siparişe sunulacak olan telefonun yeni özelliği sayesinde bildirimlerinizi hiç bir kimse göremeyecek.

3 Kasım’da satışa sunulacak olan iPhone X, OLED ekran Face ID teknolojileriyle ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen lasmanda birçok detayı kullanıcılar ile paylaşan Apple, Face ID hakkında bahsetmediği bir özelliği Phone Arena blog yazısında gün yüzüne çıkartıldı.

İşte Karşınızda iPhone X’un Yeni Özelliği!

Face ID’nin bu özelliği sayesinde telefona gelen bildirimleri sadece telefonun sahibi görebilecek. Nasıl mı? Hemen açıklayalım!

iphone x

Bu özellik sayesinde telefonunuza yeni bir bildirim geldiğinde, bildirimi okumak için telefonu kaldırdığınızda ekranda tıpkı bütün iPhone’larda olduğu görüntülendiği şahit olmaktayız. Fakat telefonu sizden başka bir kimse eline alıp bildirimleri okumak isterse, bu bildirimlerin yukarıda göründüğü gibi, gizlendiğini gözlemlemekteyiz.

Kullanıcılara sunulacak bu özellik, kullanıcılara için önemli bir gizlilik unsuru olacağı tahmin ediliyor. Peki, siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Genel

Popüler Haberler

Yukarı
4.052 views