Bizimle İletişime Geçin

iPhone 8 ne kadar olabilir?

Genel

iPhone 8 ne kadar olabilir?

Apple tarafından bu yıl düzenlenecek olan yeni cihazlarının tanıtımı furyasında davetlerin yapılması bekleniyorken, yeni çıkacak iPhone serisi ile ilgili fiyat açısından iddialar ortaya çıktı. Bakalım yeni iPhone serisi, ne kadara satılacak?

New York Times’a Göre 999 Dolar 

Etkinlik gerçekleşene kadar, OLED ekrana sahip olması beklenen iPhone’un fiyat etiketi 999 dolar, deniyor. Ayriyeten iddialarda olan 5.8 inçlik OLED dışında olan modellerde de yakın bir fiyat etiketi olabilir. Pazarlama açısından rakiplerine göre olacak olan rekabet, ülkemizde pek iç açıcı görünmüyor.

İddia edilen bu fiyat, elbette standart depolama olduğunu varsayalım. En az 64 GB kapasite sunulması bekleniyorken depolamanın fiyata etki etti değer 100-150 dolar civarında.

ABD’de en pahalı ve en büyük depolamaya sahip 256GB iPhone 7 Plus şuan da 969 dolar iken ülkemizde bu fiyat resmi sitesinde 5.449 liraya tekabül ediyor. Açıkçası gelmesi beklenen yeni iPhone serisinin her yıl yükselen psikolojik sınır diyebileceğimiz bir noktada olacağını belirtelim.

 

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Genel

Popüler Haberler

Yukarı
1.753 views