Bizimle İletişime Geçin

iOS 11 Beta 10 Kullanıma Sunuldu!

IOS

iOS 11 Beta 10 Kullanıma Sunuldu!

iOS 11 Artık Çok Yakın!

Hepimizin büyük bir heyecan ile beklediği, Apple’ın tabir yerindeyse turnayı gözünde vuracağı güne sayılı günler kaldı. Tabi ki Apple bu zaman diliminde boş durmuyor ve artık son demlerine yaklaşan iOS 11 için yeni bir Beta sürümünü bugün itibarı ile yayınlamış bulunuyor. Hep beraber Beta 10’a bir göz atalım!

Apple ilk olarak WWDC 2017’de duyurduğu ve yenilikleri ile kullanıcılara farklı deneyimler kazandırmayı hedeflediği iOS 11’in beta sürümlerinin boyutu giderek küçültmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Bugün ise 40 mb boyutunda bir beta sürümü yayınlandı.

Normal zaman akışında, Apple şirketi Beta sürümlerini 2 haftada bir yayınlıyordu. Beta 6 evresinden sonra bu hareketinden vazgeçen Apple tam bir hafta önce yayınlanan iOS 11 Beta 9’dan sonra biz kullanıcıları Beta 10 ile buluşturdu.

Apple Park’ta gerçekleştirilecek olan iPhone 8 Etkinliği için geri sayım bir yana iOS 11 için de ayrı bir heyecanlandığımız su götürmez bir gerçek. Kısadan kısadan yeni beta sürümüne şöyle bir göz atalım!

iOS 11 Beta 10 ile Güncellemelere Devam

Yaklaşık olarak 40 mb boyutunu içeren iOS 11 Beta 10 sürümü hata düzeltmelerini ve performans konusunda ki iyileşmeleri içeriyor. Büyük ihtimalle yayınlanan Beta 10 sürümü, Beta kapsamında yayınlanan son güncelleme olacak.

iOS 11’den iPhone 5, iPhone 5c, iPad 3 ve 4 sahipleri faydalanamayacaklar.

Geliştirici odaklı yayınlanan iOS 11 Beta 10 sürümünü yükleyebilmeniz için, cihazınızın UDID kaydının bulunması veya geliştirici profilini yüklemeyi sağlamalısınız.

Her ne kadar son Beta sürümüne yaklaşsakta, bu güncellemelerin bir Beta süreci olduğunu unutmamalı ve cihazınızın sabit bir performans sunmasını beklememelisiniz.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
3.161 views