Bizimle İletişime Geçin

iPhone 8 Tanıtım Tarihi Kesin Gibi!

iPhone

iPhone 8 Tanıtım Tarihi Kesin Gibi!

iPhone İçin Geri Sayım

Teknoloji devi Apple’ın yeni nesil iPhone cihazlarını tanıtacağı tarih birçok güvenilir kaynak tarafından onayını aldı. Bundan önceki haftalarda Mac4Ever’ın ortaya attığı tanıtım tarihi diğer kaynak siteleri olan TechCrunch gibi oluşumlar tarafından da onaylandı.

Apple şirketi geleneksel olarak yeni teknolojilerini, özellikle de iPhone’larını Eylül ayında tanıtmaya aşık diyebiliriz. Herkesin artık gelse de görsek moduna girdiği yeni iPhone’lar için 3 model birden beklenildiğini de söyleyelim.

Geçtiğimiz gün TechCruns sitesi de Apple’ın yeni konferansının 12 Eylül olacağını açıkladı.

12 Eylül’de Kavuşma Gerçekleşecek

iPhone markasının arkasında yatan 10 yılın şerefine yeni modellerin bunlara uygun bir şekilde sunulacağı Apple tarafından kesinleşti.

Bu sunumu daha da özelleştirmek isteyen Apple şirketi, konferansı Steve Jobs Tiyatrosun’da gerçekleştirerek hem bugüne anlamsal bir değer kazandırmak hem de tiyatronun açılışını gerçekleştirmek istiyor.

Tanıtımın gerçekleşeceği yer hakkında bir diğer alternatif ise San Francisco’da yer alan Bill Graham Civic Auditorium olabilir.

Mekana ait 12 Eylül tarihi müsait bir izlenim gösteriyor. Bu etkinlikte başlıca tanıtılmasını beklediğimiz yeni telefon modelleri iPhone 8 , iPhone 7s ve 7s Plus son olarakta yeni model Apple Watch olmak üzere kullanıcılarla paylaşılması bekleniyor.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
2.816 views