Bizimle İletişime Geçin

iPhone ile Yeni Renklere Doğru!

iPhone

iPhone ile Yeni Renklere Doğru!

YENİ RENK İLE TANIŞMA VAKTİ Mİ?

iPhone 8 için artan beklentiler bir yana dursun. Bunlarla beraber gelen çeşitli sızıntılar artık takipçileri için “yalaanndır” tarzı bir yaklaşıma sebep olmaya başladı. Bugünkü sızıntımızın gündem başlığı ise iPhone 8’in sahip olabileceği yeni renk görünümü.

Yeni Renk İddiasını İçeren Görsel

 

YENİ RENK NASIL GÖRÜNÜYOR?

Her gün farklı bilgile edindiğimiz, Apple şirketinin 10. Yıla özel olarak çıkarmayı planladığı iPhone 8 için bugünde renk seçenekleri ile ilgili bir görüntü sızdı.

Bakır ile altın karışımı bir renk diyebileceğimiz yeni renk karışımı, doğrusunu söylemek gerekirse iPhone 8 için büyük bir ilgi odağına sahip olma potansiyelini taşıyor.

Yeni Renk Olduğu İddia Edilen Görsel

Kullanıcılardan gelen yorumlarda, yeni renk seçeneği daha çok “Roze Gold” renginin yeni versiyonu olarak gösteriliyor.  Sızıntı görselimizde gördüğümüz üzere yeni rengin alanı sadece iPhone 8’i kapsayacak.

Bu senenin merak edilen bir diğer konusu olan 7S ve 7S Plus içinse herhangi bir görsel ne yayınlandı ne de sızdırıldı.

Tekrardan hatırlatmakta fayda var. Edinilen bilgilerin hiç biri resmi bir açıklama ya da düzenlemeyi kapsamıyor. İnternet ortamında çeşitli şirketlerin sahipleri tarafından elde edilen görüntüler için doğruluk payının %100 olacağını söyleyemeyiz.

 

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
1.384 views