Bizimle İletişime Geçin

Apple Siri’nin Gücünü Bu Kısa Reklam Filmi ile Gösterdi!

IOS

Apple Siri’nin Gücünü Bu Kısa Reklam Filmi ile Gösterdi!

Apple, her geçen gün sesli asistanı Siri’yi, geliştirmeye ve 7’den 70’e her insana uygun hale getirmeye çalışıyor. Siri son zamanlarda ciddi manada yol katetmiş durumda. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda gelişimini sürdüren bu pek yararlı ablamız, son reklam filmi ile büyük sükse yaptı.

The Rock ve Partneri Siri’den Etkileyici Performans!

Yayınlanan “The Rock x Siri: Güne Hükmet” adlı aksiyon dolu reklam filmi, izleyicilere büyük seyir zevki vermekte. Reklamın başrolundeki isim olan ünlü Hollywood starı Dwayne Johnson (The Rock), tempolu bir hayata sahip karakter olarak göze çarpıyor. Oradan oraya koşturan The Rock’ın imdadına yetişen isim ise “Siri”.

Reklam filminde Siri oradan oraya koşan The Rock’ın, hayatını düzenlemekle meşgul. Gün içinde yapması gereken işleri hatırlatıyor, tek bir komut vasıtasıyla e-posta ve mesajlarını ona okuyup, aynı zamanda Siri ile konuşarak mesaj gönderebilmesine olanak sağlıyor.

Siri’nin yapabildiklerinin bunlarla da sınırlı olmadığını bizlere gösteren reklam filminde, tek bir sesli komut ile telefondan taksi çağırabilir, hava durumunu sorabilir ve telefonda bulunan uygulamaları çalıştırıp fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz.

Meraklı, araştırmayı seven, spor sevdalısı, hoşgörülü bir insan evladı.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
3.029 views