Bizimle İletişime Geçin

iOS 11 Beta 9 Yayınlandı!

IOS

iOS 11 Beta 9 Yayınlandı!

Apple’ın resmi kongre saati artık belli olması ile beraber iOS 11’de  yayınlanan hızlı beta sürümleri ile son performansına yaklaştı. İşte iOS 11’in son güncellemesi Beta 9 ile ilgili detaylar!

Her zaman söylediğimiz gibi Apple şirketinin WWDC 2017 etklinliğinde duyurusunu yaptığı iOS 11 bu ay içerisinde çıkışını yapmaya niyetli!

iOS sürümüne çeşitli özellikler ve yenileşmeler sunacak olan iOS 11 Beta 9 ile test sürecine devam ediyor!

iOS 11 artık sona doğru yaklaşıyor bu kesin fakat bununla beraber artan Beta yayın akışı bizlere Apple’ın artık iOS 11 için sistem performansı ve stabilite üzerine de son noktaya geldiğini gösteriyor.

Beta yayın akışına baktığımızda 2 haftalık yayınlama sürecinden vazgeçen Apple artık biz kullanıcılara iOS 11’in son halinden göz kırptırıyor diyebiliriz.

12 Eylül’de olması beklenen yeni Apple teknoloji konferansının yeni iPhone modellerinin tanıtımından sonra iOS 11’i kullanıma sunacağı bekleniyor.

Gelin hep beraber iOS 11’in son beta sürümüne bir göz atalım!

iOS 11 Beta 9 bizlere artık çok fazla görsel değişiklik, uygulamada düzenleme müjdesi vermiyor. Beta 9 özellikle sistem performansı iyileştirme ve hata düzeltmelerine odaklanıyor.

Tekrar tekrar söylediğimiz hatırlatmayı şöyle birdaha yazalım. Sadece 64 bit desteğine sahip olan işlemcileri kapsayan iOS 11 Beta sürümü iPhone 5,5c ve iPad 3,4 sahiplerine üzgünüz ki güncelleme imkanı sağlamıyor.

iOS 11 Beta 9 sürümü  cihazınızın UDID kaydınının olmasını o da olmassa geliştirici profilini yükleme işlemini gerçekleştirmenizi istiyor.

Hepinize iyi bayramlar!

 

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
3.089 views