Bizimle İletişime Geçin

iOS 11 Beta 5 Geliştiriciler İçin Kullanımda!

IOS

iOS 11 Beta 5 Geliştiriciler İçin Kullanımda!

iOS 11 Beta 5 Geliştiricilere Açıldı!

Apple, dün itibari ile geçtiğimiz aylar içerisinde yazılımcı konferansında tanıtmış olduğu iOS 11 işletimi için Beta 5 sürümünü yayınladı.

iOS 11 Beta 5

Apple için “Geliştirici” hesabı olanlar iOS 11 Beta 5 sürümünü Geliştirici bölümünden indirebilirler ve ardından kullanıma başlayabilirler.  Eylül ayında iPhone 8 tanıtımının ardından son sürümünün yayınlanması beklenen iOS 11, Apple kullanıcılarına farklı bir deneyim hissettirme amacında.

iOS 11 beta’yı, bu linkteki talimatlarla yükleyebilirsiniz.

iOS 11 Beta 5’i Apple Geliştirici Merkezinden ya da “OTA” ile (Ayarlar> Genel > Yazılım Güncelleme) cihazınıza indirebilirsiniz. Temmuz ayında BETA 4 yayınlanmasının ardından gelen Beta 5 güncellemesinin sunduğu bazı yenilikler ve gereksinimler şöyle:

  • Öncelikle Beta 5, 300 mb boyutunda bir güncelleme olduğunu söyleyelim.
  • Önceki sürümlerde gözlemlenen hataları ve iyileştirme kusurlarını düzeltmeyi amaçlıyor.
  • Bu güncellemeyi kullanabilmek için 64 bit desteğini barındıran bir cihaza sahip olmanız gerekiyor.
  • Bu güncellemeden mahrum kalacak cihazlar; iPhone 5, iPhone 5c, iPad 3 ve iPad 4.
  • Cihazınıza yeni Beta sürümünü yüklemeniz için, cihazınıza ait bir UDID kaydı bulunması ya da geliştirici profiline sahip olmanız gerekiyor.

iOS 11 Beta 5 yükleme ekranı

– YÜKLEMEDEN ÖNCE DİKKAT –

Apple’ın geliştiricilere sunduğu iOS 11 Beta sürümleri, kullanıcıların hataları tespit edip sistemi daha iyi bir hale getirmeyi amaçlar. Bu yüzden yüklemekte olduğunuz yeni Beta 5 sürümü daha test aşamasında olduğundan dolayı stabil bir şekilde çalışma garantisi sunmaz.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
1.118 views