Bizimle İletişime Geçin

iOS 11 Beta 8 ile Sona Doğru!

IOS

iOS 11 Beta 8 ile Sona Doğru!

iOS 11’e Adım Adım

Apple Beta sürümleri için gittikçe zaman aralığnı kısaltmaya devam ediyor. Beta7 üzerinden çok uzun bir süre geçmeden yeni Beta 8 sürümü yayınlandı!  İşte Detaylar!.

İlk olarak WWDC2017’de tanıdığımız iOS 11’i Apple geçtiğimiz yaz sezonu boyunca hiç boş bırakmadı ve yayınlanan çeşitli beta sürümleri ile gelişimini sürdürdü. Eylül ayında son sürümü yayınlanacak olan iOS 11’de sonra yaklaşıldı denilebilir.

GÜNCELLEMELER HIZ KAZANDI!

Apple şirketi normal şartlar altında Beta sürümlerini 2 haftada bir düzenleyerek sistem performansı üzerine çeşitli yenilikler ile gerekli olan güncellemeyi yayınlardı.

Beta 6’dan sonra daha kısa zaman dilimleri içerisinde kullanıcılara sunulan yeni güncellemeler bugün de bizleri Beta 8 sürümü ile ağırladı.

Şimdi koltuklarınızı hazırladıysanız kısa bir Beta 8 Turuna çıkalım!

iOS 11 Gelişimini Sürdürmeye Devam Ediyor!

Beta 7,6 ve önceki sürümlerinde sistem üzerinde ikon,animasyon ve sistem performansını stabilize etme gibi yeniliklerle karşımıza çıkan güncellemeler, Beta 8 sürümü ile daha çok hata düzeltmelerine ve performans iyileştirme konusuna odaklanıyor.

Güncelleme boyutunun git gide küçüldüğünü referans alırsak artık iOS 11 gemisi son limana adım adım yaklaşıyor.

Sadece 64 bit desteğini sağlayan işlemciler ile desteklenen iOS 11’den iPhone 5C, iPhone 5 iPad 3 ve iPad 4 kullanıcılarının bu yeniliklerden mahrum kalacağını belirtelim.

Adettendir gene de bizler hatırlatalım 🙂 iOS 11 Beta 8 sürümünü cihazınıza yükleyebilmeniz için cihazınıza ait UDID kaydının bulunması o da olmaz ise geliştirici profilini yüklemeniz gerekmekte.

Her ne kadar test sürümlerin de sona yaklaşılsa da iOS 11 kesinlikle üstün bir performans garantisi sunmaz.

Bu tür Beta deneyimlerinin amacı; Üstün performansı yakalamak için gereken hataları bulup ayıklamak olduğunu da not düşelim.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
2.815 views