Bizimle İletişime Geçin

Apple’ın Büyük Etkinliğinin Tarihi Sızdırıldı!

Genel

Apple’ın Büyük Etkinliğinin Tarihi Sızdırıldı!

iPhone 8 ya da iPhone Pro olarak dilden dile dolaşan hangisini diyeceğimizi şaşırdığımız teknoloji devi Apple’ın başta iPhone modelleri olmak üzere yeni nesil cihazlarını tanıtacağı büyük etkinliğin net tarihi sızdırıldı!

iPhone modellerinin yanı sıra aynı zamanda geliştirdiği diğer teknolojik cihazlarında (Apple Watch 3 ve Apple TV 4K)  tanıtılmasını beklediğimiz Apple Etkinliği için bahsedilen tarih 12 Eylül.

DAVETİYELER BU HAFTA DAĞITILABİLİR!

Sızıntının kaynağı olarak Mac4Ever internet sitesine göre Apple Etkinliği için net tarih 12 Eylül. Her ne kadar biz takipçiler bu bilgileri erken aldığımızı düşünsekte, mobil operatörlere bu etkinlik ile ilgili detaylı bir bilgilendirme yapılmış ve gerekli hazırlık standlarını kurmaları söylenmiş.

Apple Etkinliğinden Örnek Kare

Yapılan yorum ve belirtilen görüşlere göre etkinlik için gerekli olan resmi davetiyeler önümüzde ki hafta itibarı ile dağıtılmaya başlanacak. Apple cephesinden etkinlik için herhangi bir resmi açıklama mevcut olmadığı için şu an için bahsetmek üzere olduğumuz her bilgi sadece tahminden ibaret.

Eğer tarih sızıntısı doğru ise, 12 Eylül gününde tanıtılan Apple cihazlarının 15 Eylül’de ön sipariş için hazır olacağı ve 22 Eylül tarihinde stoklarda alınmaya hazır bir şekilde alıcılarla buluşması bekleniyor.

iPhone 7 Tanıtım Zamanı

iPhone 8 için söylenen çeşitli tedarik zinciri sorunsalı içinde bir kaç tahmin mevcut. Tahminler doğru ise iPhone 8’in yaşadığı tedarik sorunu piyasada satışa geç sunulmasına neden olabilir. iPhone 8 için söylenen tarihinde Ekim ayından önce olmayacağını da not düşelim.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Genel

Popüler Haberler

Yukarı
1.721 views