Bizimle İletişime Geçin

Nike’dan Yeni Apple Watch Bantları

Apple Watch

Nike’dan Yeni Apple Watch Bantları

Nike, yeni ayakkabıları olan Air VaporMax Flyknit‘in renkleriyle uyumlu olan yeni Apple Watch bantlarını duyurdu, “Gündüzden Geceye” isminin verdildiği bu yeni koleksiyon, 4 farklı renkle gelmekte. Gökyüzünün gün içinde değişen renk paletinden ilham alınarak seçilen bu 4 renk, Apple Watch band ve Air VaporMax Flyknit‘e hayat veriyor. Şahsen seçilen renkler benim hoşuma gitti, sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz, yorumlarda belirtirseniz sevinirim 🙂

Koleksiyon 4 Farklı Renk ile Geliyor!

Gündüzden Geceye Koleksiyonu

Bantlar taşınabilir olması açısından hafif ve esnek bir malzemeden yapılmış, terlemeyi önleyen havanlandırma delikleri de bulunan bu yeni bantların ve ayakkabıların satışı için 1 Haziran işaret ediliyor. 1 Haziran’dan itibaren nike.com ve Nike perakende satış noktalarından yeni bandı satın alabileceksiniz, her biri 49 Dolar olarak belirlenen yeni bantların, çok yakında apple.com’da da satışa çıkacağı söylendi.

Ayakkabıyı merak edenler için ise fiyatı 190 Dolar olarak belirlenmiş, ayrıca şunu da belirtelim; şuan için band ve ayakkabı ayrı olarak satılıyor, ileriki zamanlarda paket halinde kampanyalı bir satış mümkün olacak mı, bunu zaman gösterecek.

 

 

Meraklı, araştırmayı seven, spor sevdalısı, hoşgörülü bir insan evladı.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Apple Watch

Popüler Haberler

Yukarı
1.339 views