Bizimle İletişime Geçin

Apple Watch 3 Ne Zaman Gözükecek?

Apple Watch

Apple Watch 3 Ne Zaman Gözükecek?

Apple şirketinin merakla beklenen yeni amiral gemisi iPhone 8 için hala haberler ve detaylar gün yüzüne çıkarken bir yandan da  teknolojinin farklı bir alanında, başta “tutacak mı yahu?” dediğimiz ve  satış oranlarına bakınca “gerçekten de tuttu” moduna döndüğümüz Apple Watch serisinin yeni dostu “Apple Watch 3” Eylül ayında ki konferansta tanıtılabilir mi?

Apple şirketinin yeni nesile uygun olarak çıkartmasını beklediğimiz iPhone modelleri ile kalmayıp bununla beraber yeni bir Apple Watch girişiminde de bulunabilir.

APPLE WATCH 3 NELER GETİREBİLİR?

Apple Watch hakkında merakla sorulan soruların başında iPhone gerektirip, gerektirmeyeceği yer alıyor. Bazı kaynakların söylenimlerine göre Apple Watch 3’ün, eski ya da yeni iOS cihazları ile eşleşme yapmasına gerek kalmayacağı söyleniyor.

Apple eğer böyle bir hamle yapacak olursa, Apple Watch piyasasının ulaştığı kullanıcı sayısını arttırmaya karar vermiş diyebiliriz. Eğer durum böyle olursa farklı model telefon kullanıcıları da Apple Watch teknolojisinden faydalanabilecekler.

Yeni Apple Watch’un, Intel modem ile gelmesi bekleniyor. Sım kartı ile ilgili çeşitli gömülü mü?  fiziksel mi? sorularının cevabı gömülü sim kartı ile yenileşme olabilir. Böyle bir yeniliğin amacının hücresel bağlantı için olduğu söylenenler arasında.

Batarya konusunda nasıl bir ilerleme kaydedildi şu anda herhangi bir söylenti yok. Apple tarafından gelen resmi bir açıklama ile ilerleyen zamanlarda detayları hep birlikte göreceğiz.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Apple Watch

Popüler Haberler

Yukarı
1.209 views