Bizimle İletişime Geçin

Apple Sağlık Sektörüne Yoğunlaşıyor!

IOS

Apple Sağlık Sektörüne Yoğunlaşıyor!

CNBC kaynağından edindiğimiz bilgiler dahilinde Apple, iPhone’nun medikal olarak sağlık geçmişinizi kontrol altında tutabileceksiniz.
Evet Apple’ın yeni üzerinden geçirdiği WWDC 2017 yazılımcı konferansından sonra sağlık alanındaki projesini hayata geçirmeye kararlı. Bu proje ile Medikal Endüstrinin ”Birlikte Çalışma Krizine” çözüm getirmesi bekleniyor.
Apple bu projenin gelişimini tam anlamı ile tamamlamak ve yönetimi kontrol altında tutması için çeşitli hastahaneler ve bununla bağlantılı olan yetkili kişilerle görüşme içerisinde.

Her şey sağlıklı bir yaşam için!

Apple Sağlık Sektörü ile Beraber Çalışmak İstiyor!

Başta belirttiğim gibi CNBC kaynaklarına göre Apple, tıbbi geçmişinizi kontrol altında tutmanız için adım adım bu proje üzerine yoğunlaşma durumu mevcut. Teknoloji devi kişisel telefonunuz iPhone’u laboratuvar test bilgileri, reçete , sağlık durumu ve doktor görüşlerini içeren bir geliştirilmiş bir depolama sistemini elinizin altına getirmek arzusu içerisinde.
Bu sayede test sonuçlarınızı bir PDF dosyası uzantısı ile kolay bir şekilde gönderimini sağlayabileceksiniz. Bunun içinde yapmanız gereken tek şey iPhone’unuzu yanınızda bulundurmak olacaktır.

Apple Sağlık Uygulaması

Sağlık için iTunes (iTunes For Health)
Apple Müzik için yaptığını sağlık alanındada yapmak istiyor. Sağlık için iTunes projesi altında gerekli verileri telefonunuza kurarak tüm tıbbi bilgilerinizi elinizin altında bulabileceksiniz. Apple’ın bu projenin en iyi şekilde hayata geçmesi amacı ile çeşitli hastahanelerle iletişim halinde olduğunu tekrardan hatırlatmakta fayda var. Apple eğer bu projeyi resmi bir şekilde açıklarsa Medikal alanın “Birlikte Çalışma Krizini” çözmüş olacak. Bu sayede sağlık kurumları ile hasta arasında yanlış teşhis yahut tanı ihtimali ortadan kalkacak gibi duruyor.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
873 views