Bizimle İletişime Geçin

Apple Müziğe Yılllık Abonelik!

IOS

Apple Müziğe Yılllık Abonelik!

Apple’ın geçtiğimiz yılda kullanıma sunduğu Apple Müzik, artan popülasyonu ile birlikte diğer bir müzik platformu olan Spotiy ile karşılaştırılmaya başlanmıştı. Hali hazırda aylık paketler halinde üye olabildiğimiz bu platforma, yeni 1 yıllık abonelik paketi de eklendi.

1 Yıllık Avantajlı Paket!

 

Apple Müzik çevrimiçi olarak kullanıcılara 3 adet abonelik seçeneği sunuyordu. Öğrenci, Aylık ve Aile olarak imkan dahilinde kullanıcılara , ödeme seçeneği olarak karşılarına çıkıyordu. Uzun bir aradan sonra bunların yanına yeni bir alternatif olarak “Yıllık” seçeneğide eklenmiş bulunmakta. Yıllık abonelik aslında sistemde bir süredir aktif olarak ödeme seçeneği olarak gösteriliyordu fakat yeni aboneliğe başlayan kullanıcılar bunu göremiyordu. Bu sebepten dolayı belli bir süre Apple Müzik hizmetinden faydalanmanız gerekiyordu. Şu anki Apple Müzik kullanıcıları aboneliklerini değiştirme yoluna gitmek için şu yolu seçebilirler.

Müzik – Sizin için – Hesap – Apple Kimliğini göster – Abonelikler – Apple Music Aboneliği

Apple Music

Yıllık abonelik yıllık olarak hesaplandığında 99 tl olarak belirtilmiş. ( Evet 100 tl değil sadece 99 tl =) ) Bu durumda eğer ki aboneliğinizi  yıllık olarak yenilemek istiyorsanız 20 tl gibi bir kâra geçmiş oluyorsunuz. Apple Müzik ilgi alanınıza girdiyse oldukça iyi bir avantaj olarak görülebilir. Karar sizin efenim. Müzikli günler…

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
469 views