Bizimle İletişime Geçin

iOS 11 Beta 3 Devrede!

IOS

iOS 11 Beta 3 Devrede!

Teknoloji devi Apple, bu sene çıkacak olan yeni amiral gemisi iPhone 8 ile birlikte biz kullanıcılara sunacağı iOS 11 işletim sisteminin üçüncü Beta güncellemesini geliştiricilere sundu. Beta 3 hakkında detayları aşağıda gözden geçirelim.

Apple şirketinin geçtiğimiz aylarda WWDC 2017 ‘de (Yazılımcı Konferansı) tanıttığı iOS 11 işletim sisteminin Beta 3 sürümünü, dün yayınladığı güncelleme ile geliştiricilere sundu.

Apple, iPhone ve iPad’lere opsiyonel değişiklikler sağlayacak olan iOS 11 , beraberinde getirdiği yenilikler ve değişimlerle iOS serisine yeni bir soluk katmak hedefi ile iOS 11 Beta 3 sürümünü yeni düzenlemeler ile geliştiricilere sundu.

BOYUT VE UFAK DETAYLAR!

iOS 11 Beta 3 sürümü kapsadığı düzeltmeler, iyileştirmeler ile işletim sistemini geliştirme aşamasında denemek isteyen kullanıcılar için kapsadığı alan 383 mb. Sistem performansını kaliteli bir çizgide tutmak isteyen Apple şirketi, iOS 11 Beta 3 ile önceki sürümlerde yaşanan belirli problemlerin üstüne giderek, performansı düzgün bir hale getirme kararlılığını korumaya devam ediyor.

iOS 11 BETA 3 İÇİN YÜKLEME EKRANI

Sadece 64 bit desteğine sahip olmasından dolayı iOS 11 sürümünün Beta 3 aşamasında, geliştirme sürecine katılamayacak cihazları listeleyecek olursak; iPad 3 ve 4, iPhone 5 ve iPhone 5c modellerinin güncellemelerden mahrum kalacaklarını söyleyebiliriz.

iOS 11 Beta 3 sürümünü yüklemeye kararlı iseniz (Sizi şöyle alalım) öncelikle bir UDID kaydınızın bulunması gerekiyor. Diğer bir seçeneğiniz ise geliştirici profiline sahip olmak. Son olarak hatırlatmakta fayda olacağından dolayı, yükleyeceğiniz yeni iOS 11 Beta 3 sürümü daha geliştirme aşamasında olduğundan siz kullanıcılara stabil bir performans sunma garantisi içerisinde olmadığını belirtelim.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
920 views