Bizimle İletişime Geçin

Mobil Ödemeden Sonra Yeni Seçenek!

IOS

Mobil Ödemeden Sonra Yeni Seçenek!

Apple şirketi bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda ödeme seçeneklerine mobil ödeme sistemini getirmişti.

Yeni ödeme sistemi gelmeden önce sistem içi uygulamalardan paralı olanlar için cihazınızda yer açmak istiyorsanız, kendi hesabınız üzerinde kayıtlı olan bir kredi kartı bulundurmanız gerekiyordu. Yeni getirilen Paypal ile öde seçeneği geçtiğimiz günlerden itibaren kullanılabilir hale geldi.

TÜRKİYE İÇİN MAALESEF MEVCUT DEĞİL

Sürekli ve düzenli olarak dışarıya sızan iPhone 8 haberlerinden farklı olarak böyle bir haberle karşılaşmak takipçiler için açıkçası şaşırtıcı oldu fakat haberin biz Türk kullanıcıları üzen ve üzerinde durmamız gereken kısmının PayPal’ın Türkiye Pazarında çekilmesi ve bu seçenekten mahrum kalacağımızı bilmemiz olacaktır.

Yabancı kullanıcılar için temsili ödeme seçeneği


Bu yeni ödeme seçeneği olan “PayPal ile öde” opsiyonu  iPad,iPhone veya iPod’dan yapılan tüm Appstore, iTunes ve Apple Music ödemeleri için geçerli olacaktır. Özelliğin şu an için kullanılabildiği ülkeler Hollanda, İspanya , İtalya, İsrail, Almanya, Avusturya, Fransa, Meksika, Kanada ve İngiltere ile sınırlı.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
795 views