Bizimle İletişime Geçin

iOS 10.3.3 Herkese Açıldı!

IOS

iOS 10.3.3 Herkese Açıldı!

Apple şirketi bir yandan iPhone 8 ve patent davaları ile uğraşırken, madalyonun diğer tarafını çevirdiğimiz de ise iOS için çeşitli düzeltmeler ile uğraşmakta. Şu andan itibaren iOS 10.3.3 test sürecini uzun bir aradan sonra atlatıp, kullanıcılara sunulmuş durumda.

iOS 10.3.3 NELER VADEDİYOR?

Apple geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde yayınladığı iOS 10.3.2‘den sonra alışkanlığını bozmayarak iOS 10.3.3’ü içeren betayı duyurmuştu.

Uzun bir test sürecinden geçen, sayacak olursak 6 beta testinin ardından son iyileştirmeleri yapılan iOS 10.3.3 güncellemesi, iPhone ve iPad için yayınlandı.

iOS 10.3.3 yükleme ekranı

iOS 10.3.3 gelirken yanında çeşitli hatasal ayıklamaları ve sistem performansını daha da stabilize etme sevdasını da beraberinde getirdi. iOS 10.3.2’ye kıyasla daha küçük geliştirmeleri içeriyor.

iPad ve iPhone kullanıcıları gelen yeni güncelleştirmeyi yüklemek için sırasıyla Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme seçeneklerini takip ederek yeni iOS güncellemesine rahatlıkla geçiş yapabilirler.

iOS 11 bomba gibi gelmeye hazırlanırken, Apple cephesinden gelen yeni 10.3.3 güncellemesi artık iOS 10 parkurunun son virajı olma ihtimalini de taşıyor.

BONUS: Ya kardeşim ben iOS 10 falan anlamam, benimki iOS 11 olsun, Beta’dan olsun farketmez diyorsanız “bu linke” tıklayarak iOS 11 Beta kurulumunu yapabilirsiniz 🙂

 

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
199 views