Bizimle İletişime Geçin

Yine Bir iPhone 8 Sızıntısı!

iPhone

Yine Bir iPhone 8 Sızıntısı!

iPhone 8 Tekrardan Sızıntılar ile Karşımızda!

iPhone 8 bir yandan heyecanla beklenirken bir yandan da adeta bir su kaynağı gibi sürekli bir yerlerden sızmadan edemiyor! Durum böyle olunca artık insanlar da bu tür haberlere pek ciddi bir yaklaşımda bulunamıyor. Bu seferki sızıntımız ise tamamı ile iPhone 8 tasarımına odaklanmış.

1 – Alttan görünümü

Şimdi en başta kesin olan bilgilerden biri herhalde ekranın tamamı ile boşluksuz olacağıdır. Kamera, hoparlör gibi detaylar hakkında ise bir şeyler söylememiz sadece tahminlerden ibaret olacaktır.

iPhone 8 için Forbes tarafından sızdırılan yeni görüntüler, Apple şirketinin 10.Yılına özel iPhone’u hakkında bizlere yeni detayları gösteriyor.

2 – Üstten görünümü

Yeni Görüntüler Daha Çok Ekran Odaklı!

Gordon Kelly bildiğimiz kadarı ile Forbes’ta bu görüntüleri hazırlayan kişi. 5.8 inçlik oranında ki ekranın ön kısmında bulunan çerçevelerin yaklaşık olarak 4 mm olacağını belirtiyor. Bu kadar kesin konuşmasını da Apple ile ilgili tedarik kaynaklarından edindiğini söylüyor.

3 – Üst bilgi barı

Görselden gördüğümüz üzere, ki eğer bunlar doğru ise, ekranın üstünde kalan boşluk pil göstergesini ve diğer bağlantıları (Hücresel ağı,Gece modu vs…) kontrol altında tutmaya  odaklanmış. Bu görsele yapılan bir diğer yorum ise Apple şirketinin iOS 11’i yeni iPhone tasarımına göre şekillendireceği yönünde.

4 – Kılıf içinde görünümü

Touch ID kısmına odaklanacak olursak bu konu da ne yazık ki elimizde henüz elle tutulur bir bilgi yok.  Bu konu hakkında edindiğimiz yeni bilgiler olursa siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
754 views