Bizimle İletişime Geçin

Apple, iPhone 8 tasarımını onayladı!

iPhone

Apple, iPhone 8 tasarımını onayladı!

iPhone 8 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan gelişmelere bakacak olursak, Apple bugün yeni iPhone‘un özelliklerini ve tasarımını tamamen doğruladı.

iPhone 8 özellikleri ve tasarımı doğrulandı!

Hatırlayacağınız üzere Apple, Aralık ayında piyasaya sunacağı HomePod için geliştiricilere önemli bir yazılım yayınlamıştı. Yayınlanan yazılım ile birlikte teknoloji devi, yeni telefonunda yüz tanımlama özelliğinin bulunacağını kesin olarak doğrulamış oldu.

Onuncu yıla özel olarak sunulacak olan yemi amiral gemisi, oldukça iddialı özellikler ile satışa sunulacak. Aralık ayında sunulacak olan HomePod‘un yazılımı inceleyen Steve Troughton, bulmuş olduğu yeni detaylar ile birlikte iPhone 8′in tasarımı ve özellikleri hakkında önemli bilgileri gün yüzüne çıkardı.

Troughton’un bulduğu detaylara göre, kızıl ötesi ile yüz tanımla özelliğini olan BiometricKit’te ve başka yerlerde geçen bazı satırları kullanıcılar ile paylaştı.

Bir kaç yerde geçen bu özelliğin yeni iPhone’da, yüz tanımla özelliğinin olacağını tekrardan gözler önüne serilmiş oldu. Eylül- Ekim ayı bandında tanıtılması beklenen amiral gemisi hakkında ortaya çıkan bu detaylar hakkında henüz, Apple yetkilileri bir açıklamada bulunmadı.

iPhone-8

Kodların arasında orta çıkan diğer bir çok konuşulacak detay ise,  kullanıcı yazılım kodları arasında çerçevesiz form faktörlerine de rastlandı. Böylelikle, Apple’ın onuncu yıla özel olarak sunacağı telefonunda neredeyse çerçevesiz bir ekran ile karşımıza çıkacağı da bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

:: iPhone 8 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.

Yorumlar

Yorumlar

  1. Pingback: FaceID iPhone 8 İçin Hazırlanıyor! - Ajans Apple

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
1.199 views