Bizimle İletişime Geçin

Beyaz iPhone 8 Görüntülendi!

iPhone

Beyaz iPhone 8 Görüntülendi!

Bu senenin en çok beklenilen telefonları listesinden düşmeyen iPhone 8, çeşitli kaynaklar ile sızmaya devam ediyor! Sızıntı videolar ve bilgiler odaklı paylaşımlarda bulunan Benjamin Geskin (@VenyaGeskin1) adlı twitter kullanıcısı bu sefer iPhone 8’in beyaz rengini takipçileri ile paylaştı!

Bu zaman dilimine kadar sızdırılan bütün fotoğraflarda odak rengi “siyah” olmuştu. Fakat Benjamin Geskin bu döngüyü kırarak, beyaz renge sahip iPhone 8’i meraklıları ile paylaştı.

Öznel bir yorum yapacak olursak beyaz rengin tonu telefon üzerinde hoş durmuş fakat bu fotoğrafla ilgili yorum yapan takipçilerin genel görüşü ise telefonun üst kısmındaki kamera,sensör ve ahizenin görüntüyü bozduğu yönünde. 

Arka taraf ile ilgili bir değerlendirme sunacak olursak, telefonun arka yüzeyinde bir parmak okuyucusu olmaması tasarım konusunda sadeliğe önem veren kullanıcıları sevindirmiş durumda. Çift kameranın etrafını hafif bir seviyede kaplayan gümüş çerçeve küçük ama hoş bir detay olmuş.

Siyah renk iPhone 8 sızıntılarında, ekran bütünü ile aynı renge sahip olduğu için ahize,sensörler ve kameranın bulunduğu konum göze batmıyordu. Bu beyaz renkli modelin fotoğrafı üzerine gelen yorumlara bakacak olursak,  Apple kullanıcıları bu rengi pek de tercih etmeyecek gibi duruyor. Apple şirketinin ise bu kadar sızıntı içinde henüz resmi bir açıklaması bulunmuyor.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Yorumlar

Yorumlar

  1. Pingback: Huawei ile Apple doyasıya kapışmaya devam ediyor- Ajansapple.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
996 views