Bizimle İletişime Geçin

Müthiş bir iPhone 8 konsepti ortaya çıktı!

iPhone

Müthiş bir iPhone 8 konsepti ortaya çıktı!

iPhone 8 hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Her geçen gün tasarımı hakkında farklı bir söylenti ve iddia atılan yeni amiral gemisi ile ilgili tartışmalar dur durak bilmiyor.

Göz alıcı iPhone 8 konspeti!

Eylül-Ekim’de satışa çıkması beklenen  yeni amiral gemisi ile ilgili  bugün göz alıcı bir konspet videosu paylaşıldı. Paylaşın video ile birlikte çerçevesiz ekranı ile dikkat çeken yeni amiral gemisi eğer böyle olacaksa çok konuşulacak gibi duruyor.

Kullanıcılarının büyük bir merakla beklediği  yeni iPhone gümbür gümbür geliyor. DailyTekk adlı YouTuber tarafından konsept videosu yayınlandı. Yayınlanan videodaki gördüğümüz iPhone oldukça iddialı bir duruş sergilemekte.

iPhone 8

Şu zamana kadar çıkmış tüm akıllı telefonlardan farklı bir görünüşü olan konspet  tasarımı, eğer doğruysa Apple ilerleyen zaman içerisinde oldukça konuşulacaktır.

Videoda,  konsept telefonun çerçevesiz ekranında, yüksek  çözünürlükle fotoğraf ve videoların nasıl görüneceği hakkında bilgiler veriyor.

Kısacası yayınlanan videodaki yeni telefonun tasarımı birçok kullanıcıyı etkisi altında bırakacak cinsten olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım yeni telefonun tasarımı söylendiği kadar güzel olabilecek mi?

İşte karşınızda yeni amiral gemisinin tasarımı!

:: Yeni iPhone’un tasarımını beğendiniz mi?

Apple, iPad satışlarının neden düştüğünü açıkladı!

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.

2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: Apple Amerika için umut olmaya devam ediyor - AjanApple.com

  2. Pingback: iPhone 8 için Touch ID bilmecesi - AjansApple.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
2.889 views