Bizimle İletişime Geçin

Apple, iPad satışlarının neden düştüğünü açıkladı!

iPad

Apple, iPad satışlarının neden düştüğünü açıkladı!

iPad satışları hakkında Apple yetkilieri önemli açıklamalarda bulundu. Bugün yapılan açıklamaya göre Apple, tablet satışlarının durumu hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

Apple, iPad satışları hakkında açıklama yaptı!

Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre, son zamanlarda düşüş yaşanan tablet  satışlarının ne durumda olduğunu gözler önüne serdi. Paylaşılan verilere bakacak olursak, yaşanan bir düşüşü açık ve net görmekteyiz.

Son bir kaç çeyrekte tablet satışlarında bir düşüş yaşayan teknoloji devi, ne kadar bir düşüş yaşasa da en iyi tablet üreticisi unvanını rakiplerine kaptırmakta pek niyetli değil.

iPad

Bundan önceki çeyrekte 10.2 milyon adet iPad satan Apple, son açıkladığı çeyrekte ise 8. 92 milyon tablet sattığının bilgisini paylaştı. Gözle görülebilir bu düşüşün ardından yeni yüksek sınıflı tabletleri ile kullanıcıların gönlünü çalmayı hedefleyen Apple, ilerleyen zamanlarda geliştirdiği yeni stratejiler sayesinde yaşanan bu açığı kapatmayı hedefliyor.

Yüzde 9.3′lük  bu düşüşün ardından bütün gözleri üzerine toplayan Apple, tahtını kolaylıkla rakiplerine vermeyi düşünmüyor. Bakalım Apple bu konuda nasıl bir yol izleyecek, yaşayıp göreceğiz.

:: Tablet satışlarında ki bu düşüş hakkında ne düşünüyorsunuz?

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.

Yorumlar

Yorumlar

  1. Pingback: Müthiş bir iPhone 8 konsepti ortaya çıktı - AjanApple.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPad

Popüler Haberler

Yukarı
1.323 views