Bizimle İletişime Geçin

iPad Pro 2018 tasarımı nasıl olacak?

Haberler

iPad Pro 2018 tasarımı nasıl olacak?

iPad Pro 2018 tasarımı nasıl olacak?

iPad Pro 2018 ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün yapılan sızıntı ile birlikte iPad Pro 2018 tasarımı gözler önüne serildi. Yeni nesil iPad oldukça iddialı geliyor.

iPad Pro 2018 tasarımı belli oldu!

Apple bildiğiniz üzere Ekim ayı içerisinde yeni Mac ve iPad modellerini gün yüzüne çıkartacak. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen yeni iPad modeli ile ilgili bugün önemli detaylar gün yüzüne çıkartıldı.

Yapılan sızıntı da görebileceğiniz gibi, iPad Pro 2018 modeli uçtan uça ekran tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkacak. 10.5 inç ve 12.9 inç boyutlarıyla gelecek olan yeni iPad Pro 2018 özellikleri ve tasarımı ile ön plana çıkıyor.

Daha önceki sızıntılarla da ortaya çıkartılan Face ID için gerekli olan TruDepth kamera sistemine bugün yapılan sızıntı da görünmediğini de belirtelim. Yeni nesil tablette Face ID sisteminin nasıl çalışacağı hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

Yeni nesil tablette kulaklık girişi bulunacak!

Bugün aktarılan bilgilerdeki en güzel detay ise yeni nesil iPad Pro modelinde 3.5 mm kulaklık girişinin bulunması olarak gösterebiliriz. Son zamanlarda yeni iPhone modelleri ile birlikte kaldırılan bu özelliğin, yeni nesil tablet ile kullanıcılara sunulması da oldukça güzel bir detay.

iPad Pro 2018 tasarımı

2018 iPad Pro tasarım haricinde, beraberinde gelecek olan yeni bir Apple Pencil ile de ön plana çıkacak. Paylaşılan raporlarda yeni Apple Pencil, Airpods ve HomePod gibi Apple’ın dikkat çeken teknolojileri de iPad Pro ile kolay bir şekilde eşleştirileceği belirtiliyor.

Şimdilik yapılan bu sızıntılar ile ilgili Apple kanadından resmi bir açıklamanın gelmediğini de belirtmekte yarar var. İlerleyen günlerde iPad Pro 2018 tasarımı ve özellikleri hakkında daha fazla bilginin gün yüzüne çıkartılması ön görülüyor. Peki siz, yeni nesil tablet hakkında ne düşünüyorsunuz?

Devamını Oku
İlginizi Çekebilecek Haberler

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Haberler

Popüler Haberler

Yukarı
2.562 views