Bizimle İletişime Geçin

IOS 10.3.2 Şarj Sorunsalı

IOS

IOS 10.3.2 Şarj Sorunsalı

Hepimizin bildiği üzere Apple geçtiğimiz günlerde içerisinde yeni IOS güncellemesini indirmeye sundu.  Neyse efenim şu anki duruma göre yayınlanan yeni IOS 10.3.2 sürümü önemli düzeltmeler, pratikte kolaylık getirdi getirmesine ancak yanına birde bir takım bazı sorunları da getirmişe benziyor. Yeni güncelleştirmeyi yapan kullanıcıların belirli bir kısmı şarj konusunda şu anda gerçekten canlarının sıkıldığını belirtiyor.

Yapılan iyileştirmelerin yanında sürpriz bir yumurta olarak çıkan teknik sorunlar kullanıcıların Apple’ı şikayet maillerine tutmuşa benziyor.

 

IOS 10.3.2

Apple Sorunun Çözüleceğini Söyledi!

Bir IPhone 6 kullanıcısının belirttiğine göre telefonunu şarj ettikten sonra 10 dakikalık bir süre zarfı içinde şarjının yüzde 10-20 arası düştüğünü belirtmekte. Bunun yanında bir çok kullanıcı IOS 10.3.2 sürümü ile bu sorunu yaşamakta olduğundan söz ediyor. Önümüzdeki günlerde yapacağı güncellemelerle sorunların üstesinden geleceğinin de altını çizen Apple birazda olsa içimize su serpti açıkçası. İlerleyen zaman diliminde gelen güncellemeler ile soru işaretlerinin giderip giderilmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
2.029 views