Bizimle İletişime Geçin

iTunes Mobil Ödeme Türkiye’ye Geldi

IOS

iTunes Mobil Ödeme Türkiye’ye Geldi

Uzun zamandır çoğu kullanıcının beklediği, özellikle kredi kartını kullanmayı pek tercih etmeyen kesimi alakadar eden mobil ödeme seçeneği sonunda Türkiye ve Fransa’da da kullanıma açılmış oldu.

Mobil Ödemeyi Bekleyenlere Müjde!

Bu ödeme sisteminin gelmesi ile birlikte kullanıcılar iTunes hizmetlerinde, App Store uygulamarında, Apple Music abonelik yenilemede gereken ödemeyi yapmak için kredi kartı,banka kartı yahut banka hesabına ihtiyaç duymuyor. Böylelikle satın alma işlemleri müşterinin telefon fatura tarihine yansımış oluyor.

Söz konusu mobil ödeme imkanının Türkiye’de Paycell tarafından sağlandığı biliniyor. Paycell Turkcell’in Mobil ödeme senkronizasyonunu sağlayan şirketi.Yanı sıra mobil ödemeyi bütün operatörler üzerinden kabul edebiliyor. Lakin şu anki durumda mobil ödeme seçeğinin yalnızca Turkcell Abonelerine bu imkanı sağladığı görülüyor.

Mobil Ödeme hizmetini kullanmak istiyor iseniz izlemeniz gereken yol => Ayarlar>>iTunes ve App Store>>Apple Kimliği>>Apple Kimliğini Göster>>Ödeme bilgileri yolunu izleyebilirsiniz.

Son olarak uyarımız ile sizleri uğurlayalım efenim. Mobil ödeme sisteminin kolaylığı içinde gereken şifre önlemlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz. Telefonunuzu çocuğunuza verdiğinizde farkında olmadan yapılan alışverişler yıl sonu faturanızda yüzünüzü soldurabilir. Bu tedbiri elden bırakmamakta fayda var.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
787 views