Bizimle İletişime Geçin

iPhone 8 Söylentilerle Aynı Olabilir!

iPhone

iPhone 8 Söylentilerle Aynı Olabilir!

Eylül ayında gerçekleşecek olan tanıtımın tarihi yaklaştıkça, iPhone 8 hakkında sorulan sorularda her geçen gün artış gösteriyor. İnternette de bir yığın prototip ve tasarım örneği dolaşmakta, bunlardan bazılarının doğru çıkma olasılığı ise bir hayli yüksek.

Yeni iPhone Olduğu İddia Ediliyor!

Twitter üzerinden düşen son sızıntı fotoğraflarda iPhone 8’i ön ve arka kısım olarak net bir şekilde görebiliyoruz. @OnLeaks  kullanıcı adı altında güvenilebilir bir kaynak olarak görebileceğimiz Twitter hesabının paylaştığı fotoğraflarda telefonun ön yüzünün geniş bir hacime sahip olduğu ve ana ekranın düğmesinin tamamen kalktığı görülmekte. Arkasında çift lensli ve aşağı doğru dengelenmiş bir kamera sistemi bulunuyor. Bu da bu zamana kadar gördüğümüz söylentileri doğrulamış gözüküyor.

Tabi görsellerdeki bu model, herhangi bir resmi kaynak veya kuruluş imzası taşımıyor, bu da bunun bir prototip olabileceğini bizlere gösteriyor. Bu sızıntılar bir bakıma biz kullanıcılara telefonun tam olarak neye benzeyeceği konusunda fikir veriyor.

Sızan fotoğraflar TouchID gibi belli başlı özellikler hakkında pek fazla tüyo vermiyor. Ekranın bu kadar büyük olacağını düşünecek olursak TouchID’nin kullanışlı bir biçimde ekranın arka tarafında yer alması olası ve büyük ihtimalle Apple çalışanları bu konu hakkında detaylı bir uğraş içerisindeler. Apple tarafından farklı bir hamle gelmez ise parmak izi okuyucu sensörü, büyük ihtimalle Galaxy S8 VE S8+ modellerinde olduğu gibi arka tarafta yer alacaktır.

Apple’ın “iPhone” markası altında onuncu yılına özel bir telefon olması beklenen iPhone 8, birçok yenilikle bekleniyor, bu yüzden yeni nesil telefonun kablosuz şarj, çift arka kamera gibi gelişen teknolojileri barındıracağına kesin gözüyle bakılıyor. İlerleyen zamanlarda yeni söylentiler ve sızıntılarla görüşmek üzere.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
456 views