Bizimle İletişime Geçin

iPhone 8 ve Yeni Detaylar!

iPhone

iPhone 8 ve Yeni Detaylar!

iPhone 7‘nin tanıtımından itibaren teknoloji dünyası gözünü bir sonraki nesil olan iPhone 8‘e dikti ve o zamandan bu zamana internette dolaşan bilgilerin sayısı da bir hali arttı ancak ortaya çıkan bilgilerin büyük çoğunluğu tamamiyle uydurmadan ibaretti, yeni gelen bilgiye göre iPhone 8’de kullanıcıları sevindirecek 2 özelliğin, ilk kez bir iPhone modeli ile karşımıza çıkacağı kesinleşmiş oldu.

Aslında yıllardır kullanılan bir teknoloji olan kablosuz şarj özelliği çeşitli telefon markaları tarafından destekleniyordu ancak Apple pekte kullanma taraftarı değildi ancak son alınan yahut sızdırılan bilgilere göre bu değişecek gibi gözüküyor. Hindistan merkezli Wistron kısa bir süre önce Apple için üretim ortaklığına girişmişti. Hindistan için üretim yapan Wistron CEO’su gazetecilere yaptığı açıklamada yeni iPhone modellerinin, suya karşı dayanıklı olacağını ve kablosuz şarj özelliğini barındıracağını belirtti.

Kesin olmayan ve internette dolaşan iPhone 8 tasarımı

Kablosuz Şarj ve Suya Karşı Dayanıklılık Aynı Pakette Geliyor!

Hwang, yenilenen iPhone modellerinde öncekine oranla üretimin daha karışık ve detaycı bir hale geldiğini açıkladı. Hwang bunun sebebinide suya karşı dayanıklılık özelliği telefonlarda montajlama aşamasını biraz daha kompleks bir hale getirdiğini ve bazı değişikliklere gidilmesi gerektiğini belirtti. Tabii ki bu açıklama ile yeni iPhone modelleri içinde yeni teknolojileri duyurmuş oldu. Suya dayanıklılığın iPhone 7 ile aynı seviyede olması muhtemel görünüyor ancak kablosuz şarj müjdesi herkes için şaşırtıcı ve sürpriz olduğunu söyleyebiliriz.

Sızdırılan bir başka iPhone 8 görseli

Ayrıca Nisan aylarında  sızdırılan ve yeni iPhone modeline ait olabilme ihtimalinin yüksek olduğu resimde telefonun kablosuz şarj bölmesi yer alıyordu. Geçtiğimiz günlerde ise yayınlanan başka bir görselde iPhone’un yeni modeline ait olduğu iddia edilen görselin arka ve ön kısmı paylaşıldı. İlerleyen günlerde bu konu hakkında daha detaylı bilgilere ve inceliklerin haberini alacağımız kesin gibi.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
800 views