Bizimle İletişime Geçin

iPhone 7 İle Kısa Film Yolculuğu

iPhone

iPhone 7 İle Kısa Film Yolculuğu

Elinizdeki Kameranın Gücünü Kullanın!

Apple geçtiğimiz günde The Eternal Sunshine of the Spotless Mind ve The Science of Sleep filmleri ile popülerliğini arttıran Fransız yönetmen Michel Gondry önderliğinde iPhone 7  ile çekilen bir kısa film paylaştı.

Hemen hemen her yıl iPhone ile çekilmiş birçok kısa filmin haberi duyuruluyor, bu sefer daha profesyonel bir şekilde hazırlanmış ve çeşitli teknik detaylar ile meraklılarına aktarılmaya çalışılmış bir kısa film karşımızda.

Michel Gondry – Fransız yönetmen

Kısa film ilk olarak, Apple’ın İngiltere’deki ve Fransa’daki Youtube kanallarında yayınlandı. iPhone 7 ile çekimi gerçekleşen filmimizin adı “Detour” ismini taşıyor. 11 dakikalık bir süreyi barındıran kısa film, tatile giden bir aileyi ve bu ailenin  küçük kızının kaybolan üç tekerlekli bisikletini içeriyor.

Film asıl olarak iPhone kamerasının sunduğu görüntü kalitesine öncelik vermiş ve iPhone 7’nin kamerasının çeşitli aksesuarlarla desteklendiğinde güçlü bir fotoğraf makinesine alternatif olabileceğini gösteriyor. Eğer sizinde böyle fikirleriniz var ise bu haber sizin için güzel bir ilham kaynağı olabilir.

Apple 11 dakikalık kısa film süresi içerisinde aynı zamanda film için kamera arkası sahnelerini de paylaştı. İlgili videoları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Filmin kendisi:

Kamera arkası sahneler:

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
180 views