Bizimle İletişime Geçin

iPhone 8 Bu Sefer Çok Kesin Gözüktü!

iPhone

iPhone 8 Bu Sefer Çok Kesin Gözüktü!

Apple şirketi için “ağzımız kapalı gözümüzü de yumduk” modu halen daha iPhone 8 haberleri için geçerli. Buna rağmen gün içerisinde o kadar fazla sızıntı ile karşılıyoruz ki hangisine objektif bakmalıyız bilemiyoruz.

Bu sefer ise oldukça net ve detaylı bir video Youtube içerisinde kullanıcılarla paylaşıldı. EverythingApplePro adlı Youtube kanalı iPhone 8 olduğu iddia edilen bir kutu açılış videosu paylaştı ki videoyu detaylı inceleyecek olursak; şu anda iPhone 8 hakkında söylenen tüm bilgileri paylaşılan videoda görebiliyoruz.

Tabi ki bu videoda iPhone 8 olarak lansman edilen paket aslında kılıf üreticilerine iPhone 8 satışa çıkarılmadan önce, ön hazırlık yapmaları için gönderilen bir prototip. Gerçek bir iPhone 8 değil ancak biz takipçilere telefon hakkında genel bir fikir sağlıyor ve nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabiliyoruz diyebiliriz.

CİHAZ NASIL GÖRÜNÜYOR?

İşte O Video:

Cihaz daha önceki sızıntılardan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda ön tarafı  tamamı ile çerçevesiz diyebiliriz. Arka panelde gözüken çift kamera ise Apple’ın arttırılmış gerçeklik konusunda önemli adımlar atacağının bir göstergesi. Videodan yola çıkarak bakıldığında yeni nesil iPhone’un, iPhone 7’den daha büyük olduğunu görebiliyoruz.

Home Butonu konusunda gelen söylentilerle beraber olmayacağına kesin gözü ile bakılıyordu ki paylaşılan videoda da gördüğünüz üzere iPhone 8 Home butonuna sahip olmayacak. TouchID teknolojisi de tahminlere göre ekranın alt kısmında bulunacak. Bu kadar fazla söylenti, sızıntı ve haberlerden sonra bu tarz söylemlerin, karşımıza çıkan bu videoda gördüğümüz cihaz ile bu kadar orantılı olması akıllara gerçekten iPhone 8 bu şekilde mi olacak, sorusunu getiriyor.

7s ve 7s Plus hakkında çok detaylı bir bilgiye sahip değiliz ancak bu modellere de kablosuz şarj gibi beklenen yeni özelliklerin konumlandırılacağı düşünülüyor.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
1.161 views