Bizimle İletişime Geçin

iPhone 8 Boyutlara Yeni Bir Soluk Getirecek!

iPhone

iPhone 8 Boyutlara Yeni Bir Soluk Getirecek!

KGI analistlerinden olan Ming-Chi Kuo, Apple şirketinin 2017 yılında piyasaya süreceği iPhone için bugüne kadar görülmüş en yüksek ekran-gövde oranına sahip olacağını belirtti ve bununla beraber yeni iPhone modelinde cihaza gömülü bir TouchID sensörünün yer almadığı öngörüsünde bulundu.

KGI analisti  Ming-Chi Kuo gelecek nesilin ilk telefonlarından biri olacak iPhone 8 için bir rapor yayınladı. Söylendiği gibi ekrana gömülü bir TouchID olmayacağını belirten  Ming-Chi Kuo, bununla beraber yeni nesil iPhone’un tıpkı Essential Phone’da olduğu gibi bir çıkıntıya sahip olacağını belirtti.

iPhone 8 olduğu iddia edilen protiplerden biri.

Elde edilen bilgilere göre yeni nesil iPhone’un girintili kısmı, kamera sensörü ve ahizeyi içerecek. Bu iki yapı dışına başka herhangi bir eklenti bulunmayarak sadece pürüzsüz bir şekilde ekrandan oluşacak. Boyutları hemen hemen iPhone 7 ile aynı olacak ve 5.8 inçlik bir OLED ekran özelliğine sahip olacak. Bu özellikler doğrultusunda, bağlantılı olarak kullanılabilecek alanın (dokunmatik olarak) 5.2 inç olacağı tahmin ediliyor.

BAŞKA SÖYLENTİLER NELER?

Madalyonun diğer yüzüne bakacak olursak, iPhone 8 için söylentilerden bir tanesi de kasasının paslanmaz çelik ve camdan olacağı doğrultusunda. Ön kamerası 3D derinlik algılama ve yüz tanıma yolu ile kimlik doğrulama teknolojilerini içerecek.

iPhone 8 ve 5.5 inçlik iPhone 7s Plus 3 GB RAM

4,7 inç iPhone 7s 2 GB RAM kullanılacağı iddia ediliyor.

Her üç iPhone’un da 64 ve 256 GB Depolama seçeneklerine sahip olacağını ve her üçünün de hızlı şarj özelliğini barındıracağını belirten KGI, iPhone 8’in Eylül ayı içerisinde tanıtılmasını bekliyor.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
1.034 views