Bizimle İletişime Geçin

iPhone 8 Erken Geldi(!)

iPhone

iPhone 8 Erken Geldi(!)

iPhone’un yeni nesil cihazının tanıtılmasına bir kaç ay kaldı kalmasına fakat Çin’de iPhone 8 olarak satılan, bizlerin tabiri ile çakma telefonları satışa sunmuşlar bile.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 8 için en net görüntüleri kullanıcılarla paylaştığını kanıtlayan bir kutu açma videosu ile EverythigApplePro adlı Youtube kanalı, bu sefer de klonlanmış iPhone 8’leri eline alıp tek tek inceleme işine koyulmuş.

Klon iPhone 8

Sahte Olduğunu Nasıl Anlarız?

Hakkını vermek gerek cihazlara şöyle bir göz attığınızda cihazın çakma olduğunu düşünmek gerçekten zor. Dışarıdan pek taviz vermeyen “klonlar” tabi ki sistemin içeriğine girdiğimizde  arayüzü ve akıcılığındaki o büyük takılmalarla kendini ele veriyor ve bu sayede bu kesinlikle bir taklit damgasını üstüne basa basa fark edebiliyorsunuz.

Daha iPhone 8 için resmi bir açıklama, paylaşım ve bilgilendirme yapılmamasına rağmen çeşitli sızıntılar aracılığı ile oluşturulmuş bu sahte ürünlerin ne kadar gerçek bir iPhone 8 tasarımına yakın olduğunu söylemek güç.

Şu zamana kadar, Apple firması ile içli dışlı olan analistler tarafından oluşturulmuş, yüzeysel olarak en belirleşen özellik cihaz da dikey bir kamera bulunması. Tabi ki sahte cihaz üretme de uzman Çinli arkadaşlarımız bu detayı unutmamış ve iPhone’un yeni nesil için çıkacak olan telefonunu derleme-toplama bilgiler doğrultusunda, sahte bir şekilde piyasaya sunmuşlar ve bunu yaparken de çerçeve – ekran ilişkisini bir hayli göz ardı ederek estetik olarak başarılı bir işçilik  yakalayamamışlar.

İlgili Video İçin:

 

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
1.030 views