Bizimle İletişime Geçin

iPhone 8’den Gecikme İhtimali!

iPhone

iPhone 8’den Gecikme İhtimali!

Apple’ın Eylül ayı içerisinde tanıtmasını beklediğimiz yeni nesil akıllı telefonunun çıkış tarihi ile ilgili bir takım sorunların oluşabileceği söyleniyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus üretimi için herhangi bir sorunla karşılaşmamış olan Apple şirketi, anlaşılan o ki iPhone 8’in bir takım teknik detaylarından dolayı üretim süresince belli başlı sorunlarla karşı karşıya.

Resmi Olmayan iPhone 8 Görseli

iPhone İçin Gecikme Söz Konusu mu?

iPhone 8 haberlerini yakından takip edenlerin bildiği üzere yeni nesil iPhoneOLED ekran ile birlikte teknoloji severlerle buluşacak. OLED ekranların üretiminde karşılaşılan sorunlar ve bazı sistematik problemler, bu sefer ise 3D NAND Flash ile gündemde. Telefon üretiminde yer alan bazı yetkililer tarafından söylenen bilgilere göre Toshibave SK Hynix şirketleri, yeteri kadar 3D NAND Flash üretemeyecek bir durum içerisinde.

Bu teknolojik boğuşma içerisinden sıyrılmaya çalışan Apple’ın, rakip ve dostluk ilişkileri ile sürekli kıyaslanan Samsung şirketi ile çözüm aradığı söylenmekte.

Apple şirketi bu konuda hala daha karmaşık bir durum içerisinde. Samsung şirketi ile beraber, bu problemi ortak bir çözüm arayışı ile çözmek isteyen Apple şirketinin, yeni nesil iPhone’u sorunsuz çıkartmak için bir gecikme yaşatabileceği söz konusu. Samsung şirketinin kendi telefonları ve piyasadaki diğer telefonlar için 3D NAND Flash ürettiği bilindiğinden, yeni nesil iPhone’un çıkışı için tahmin edilen tarih, yukarıda saydığımız sebeplerden ötürü ileri bir tarihe alınabilir.

 

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
928 views