Bizimle İletişime Geçin

Günün Yorgunluğunu Dindirecek 5 iOS Uygulaması

Genel

Günün Yorgunluğunu Dindirecek 5 iOS Uygulaması

            SUDOKU

Hepimizin bildiği olan Sudoku tabikide. Şahsen kendimde oynamam ile beraber basit arayüzü ve opsiyonel bir oynanış tarzı sunduğu için şu anda göz atmanız gereken bir uygulama olduğu kanaatindeyim.(Türkçe Dil Desteği)

 

           A Word

A Word Kelime oyunu , kendisine rakip olan diğer uygulamalara karşın daha zevkli ve göze hitap eden bir oynayış tarzı sunuyor. Basit arayüzü ve amaca yönelik bir oynanış sunan A Word uygulamasını da arşivinize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

İsimden de anladığınız gibi yüz değiştirme uygulaması olur kendileri efenim. 5-10 dakikalık nefes alma , dinlenme periyotuna girdiğiniz zaman yüzünüzde biraz da olsa tebessüm oluşturacak olacağından eminim.  =)

 

New Star Futbol 

Hayır hayır bildiğimiz gibi bir futbol oynanışı sunmuyor bize arkadaşımız. İnanılmaz basit , sade kontrolleri sayesinde kendi takımınızı kurabilir,yemeğe gidebilir,transfer olabilirsiniz.Bu zamana kadar çoğu kişinin bir kez olsun oynadığı bir oyun olduğunu tahmin ediyorum ancak her şeye rağmen listemin olmazsa olmazıdır kesinlikle.

 

       8 Ball Pool ™

Miniclip’in efsaneleşmiş oyunu 8 Ball Pool. Bizim tabirimiz ile bilardo. Arkadaşlarınızla veya çok oyunculu olarak dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncularla birlikte ıstakanızı sallayabileceğiniz oyunumuzdur.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Genel

Popüler Haberler

Yukarı
628 views