Bizimle İletişime Geçin

Fotoğrafçılığınıza İlham Katacak 5 Fotoğraf Uygulaması

IOS

Fotoğrafçılığınıza İlham Katacak 5 Fotoğraf Uygulaması

Herkese merhabalar bir başka öneri-uygulama yazısı ile karşınızdayım. (Alkışlar). Hepimizin içinde bir fotoğrafçı var aslında değil mi? Şahsen ben içimde sürekli hareket halinde olan bir çocuk gibi düşünüyorum bu merakımı, ilgimi. Bugün size önce gözünüz ile gördüğünüz, sonra da iPhone’nuz ile çektiğiniz fotoğrafları birazcık dahi olsa iyileştirebilecek 5 uygulama önereceğim.

Fotoğraf Meraklıları Buraya!

 

  • Epica Pro bize çeşitli suratların, süper güçleri, ünlü tabloları kendi kafa-vücut oranımıza göre ayarlamamıza izin veriyor. Çocuklarınız ağlıyor, eğlenmek istiyor ise şiddetle tavsiye ediyorum efenim.(Alkış kıyamet).

 

  • Prisma uygulaması bu aralar çok popüler aslında. Popüler olmasının sebebide kullanıcıya çok amaçlı – çeşitli – vektörel bir düzenleme sunması. İçinde çeşitli efektlerin , renk renk seçeneklerin olduğu uygulama olur kendisi. Bence bir göz atın. =)
  • Bazen sizde fotoğrafınıza yazı eklemek istiyorsunuz değil mi? Kolay olsun, pratik olsun diyip, hah işte Over bize bu imkanı en sade ve kolay bir biçimde sunuyor. Buyurunuz.

 

                                                                                                                                                                   Live Studio
  • Arkadaşınızın yazdığı mesaja GIF ile reaksiyonunuzumu göstermek istiyorsunuz? O zaman kendi GIF’inizi oluşturabileceğiniz Live Studio sahasına davetlisiniz.
  • Aslında kendisine benzer o kaaaddaaarr çoook uygulama var ki hangisini seçsem diyenler için bu arkadaşımızı seçmiş bulundum nedenide kendisine rakip içli dışlı rakiplerine oranla birazcık (gerçekten birazcık) daha hızlı kullanım sağlamasıdır. Afiyet olsun. 

 

Bir dahaki yazımızda görüşmek üzere esen kalın. =)

 

Photography GIF - Find & Share on GIPHY

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla IOS

Popüler Haberler

Yukarı
619 views