Bizimle İletişime Geçin

Gelecek Nesilin Pilleri LG’den!

iPhone

Gelecek Nesilin Pilleri LG’den!

iPhone İçin Yeni Arkadaşlık!

Apple şirketi iPhone 8 sızıntıları, Qualcomm mücadelesi gibi sorunlarla uğraşırken bunların arasından, göz ucundan sıyrılan bir kaç haber ve rapora göre iPhone 9 pilleri için doğru markayı seçti,  G2 ile piyasada kendine yeni bir yer edinen LG şirketi ile üretim aşamasına geçilecek. Rapora göre başlanma tarihi 2018.

iPhone 7 ve 7 Plus batarya karşılaştırması

Aslında Apple şirketinin pil konusunda ki hassasiyetini çalıştığı çeşitli ve ç0k amaçlı tedarikçilere sahip olmasından anlayabiliriz.

The Korea Economic Daily raporunda ki sunum bizlere gösteriyor ki, Apple şirketi bir sonraki sene iPhone pilleri için LG ile anlaşmaya vardı. Bunun yanında ortaya konulan diğer bir rapor ise, LG şirketinin artık iPhone için tek pil üreticisi olacağı yönünde.

Mevcut iPhone bataryası

PİL YAPISI DEĞİŞECEK Mİ?

Ming-Chi Kuo’nun rapor içeriğinde bahsetmesi ile sıkça haber konusu olan” L” şeklindeki bataryaların, gelecek nesil iPhone modellerin içinde kullanılacağını belirtiyor.

Söz konusu MAH oranı 2700 olması ile birlikte OLED ekran teknolojisi pil ömrü için daha sağlıklı bir performans sunabilecek mi, hep beraber göreceğiz.

LG şirketi 2018 yılında iPhone için seri üretime geçireceği bataryalar için ekonomik durumunu kontrol altında tutmak istiyor. Eğer LG şirketinin yaptırımları doğru yönde olursa, Apple şirketi için ilk defa tek başına bir üretici vasfını elde etmiş olacak.

Raporun içinde ki bir diğer ayrıntı ise LG şirketinin gelecek yıl içerisinde Apple şirketi için üreteceği pillerin şu anda aktif olarak kullanılan iPhone pillerine oranla daha büyük olacağı, söylenenler arasında. “L” şeklinin avantajı ile birlikte üretime geçilecek yeni iPhone pillerinin ayrıca hızlı şarj özelliğine de sahip olabileceği belirtiliyor.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
692 views