Bizimle İletişime Geçin

Sızıyor Efendim Durduramıyoruz!

iPhone

Sızıyor Efendim Durduramıyoruz!

iPhone 8 Sızıntılar ile Tekrardan Gündemde

Apple şirketinin bu sene Eylül ayında tanıtmasını beklediğimiz yeni amiral gemisi iPhone 8, tekrardan sızıntıları ile gündemde. Bu sefer sızıntının kaynağı bir prototip kasaya ait. Detaylara göz atalım.

Resmi olmayan temsili iPhone 8 görseli

Gün geçmiyor ki yeni bir iPhone 8 sızıntısı duymayalım. Bu sefer sızıntının fotoğraf kaynağı bir prototip dış kaplama ile alakalı. Apple’ın iPhone markası ile 10.yılına özel olarak çıkaracağı model olan iPhone 8, herkesi büyük beklentiler içerisine şimdiden soktu diyebiliriz.

TouchID Arkada Olabilir mi?

TouchID hakkında başta arkada olacak dendi sonradan “hayır efenim yalan o sızıntı” denilip yeni prototip videolar, tasarımlar karşımıza çıktı.

Şu zamana kadar elimizde olan bilgiler doğrultusunda kesin diyebileceğimiz 2 bölüm var; Başta ekran/alan ikilemi içerisinde tekrardan bir düzenlemeye gideleceği. İkincisi ise AMOLED EKRAN teknolojisinin yeni iPhone’ları donatacak olması.

Resmi olmayan prototip dış kaplama

Sızıntının ana başlığına dönecek olursak, TouchID nerede olacak? TouchID değişecek ise home butonu nerelere kaybolacak gibi örneklerle soruları çoğaltabiliriz.

Bir taraf parmak izi okuma sensörünün ekrana gömülü olacağı tarafında oyunu kullanıyor, diğer bir taraf  ise “yahu olur mu öyle şey arkada olması kesin bence” diyor. Ortaya çıkan yeni görüntüler ise parmak izi teknolojisinin arkada olacağı yönünde.

Sızıntıyı yorumlayacak olursak, Apple şirketi aynı LG modellerinde olduğu gibi logo altına parmak izi sensörünü yerleştirecek. Diğer bir sızıntı prototipte ise parmak izi teknolojisinin kilit altında olduğunu gözlemlemiştik.

Sızıntıları durduramadığımız şu zamanda, Apple şirketinin yapacağı konferansı iple çekmekten başka bir şey elimizden ne yazık ki bir şey gelmiyor. Resmi açıklamalara kadar yeni ve güncel iPhone 8 sızıntılarında görüşmek üzere…

 

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
196 views