Bizimle İletişime Geçin

iPhone Notları Depolanıyor mu?

Genel

iPhone Notları Depolanıyor mu?

Rusya’da aktif olarak bulunan ve Apple’ın açıklarını,eksiklerini bularak ününe ün katan Elcomsoft, iPhone üzerindeki notların belirtilen tarihte sistemden silinmediğini, buna artı olarak  iCloud üzerinde kullanıcı izini olmaksızın kayıtlı kaldığını belirtti. Belli bir süre önce  Apple ise notların hiç bir şekilde kullanıcının belirttiği tarih dışına depolanmadığını kesin bir şekilde belirtmişti.

Elcomsoft ayrıca notlara geliştirdikleri PhoneBreaker uygulaması ile erişildiğini öne sürdü. Bu uygulama dahilinde bir kaç yıl önce çoktan silinmesi gereken notların hala sistemde kayıtlı olduğu belirtildi.  Sistem düzgün bir şekilde çalışıyor olsaydı bu notlara erişilmenin mümkün bir yanı yoktu. Apple ile iletişime geçtiğini belirten Elcomsoft cevap beklediklerini de belirtti. Akıldaki soru işaretlerinin, Apple’ın vereceği cevapla giderilip giderilmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Genel

Popüler Haberler

Yukarı
738 views