Bizimle İletişime Geçin

iPhone İçin Yapay Zeka Söylentileri

iPhone

iPhone İçin Yapay Zeka Söylentileri

Apple‘ın önümüzdeki zamanlarda çıkacak olan yeni iPhone modeli için yeni yapay zeka algoritması üzerinde çalıştığı öğrenildi.

Gelin hep beraber çıkan söylentilerden bazılarını öğrenmeye çalışalım.

Apple Eylül ayının ortalarına doğru tanıtımını düşündüğü iPhone 8 modeli için çeşitli çalışmalarını sürdürmekle beraber, yeni iPhone’un neler getireceği bütün teknoloji severler tarafından merak beklenmekte. Apple’ın iPhone 6-7 serilerinde sürekli aynı tasarımı kullanmasından dolayı, kullanıcılar markadan artık heyecanlandırıcı bir şeylerin geleceğine kesin gözü ile bakıyor.

Performans ve Pil Konusunda Olumlu Gelişmeler!

Apple’ın iPhone 8 üzerine yeni çalışmalar ve düzenlemeler yaptığıda öğrenildi. Bloomberg tarafından paylaşılan bilgiye göre Apple, iPhone ve iPad üzerindeki yapay zeka için yeni bir çip geliştirdi. Son zamanlarda sıkça duyduğumuz yüz ve ses tanıma gibi özelliklere de sahip olan bu yeni çipte, olacaklar bununla da sınırlı değil. Yeni çipin iPhone ve iPad’lerde performans-pil üzerinde olumlu etki yaratması da beklenenler arasında.

Bu yazılım ve özelliklerin kesin olarak ne zaman kullanılacağı bilinmiyor fakat, Apple’ın üzerinde çalıştığı yeni teknolojisi ile bilişim dünyasına yeni soluklar getireceği kesin gibi. Alınan diğer bilgilere göre Apple, bu yeni teknolojiyi prototip ve deneysel olarak bazı cihazlarda uygulamaya başlamış durumda. Uzun süredir dolaşan söylentilere aslında pekte şaşırmamak lazım zira son yıllarda Apple’ın yapay zeka üzerinde uzun uzadıya çalıştığı biliniyordu. Eylül ayında bakalım nasıl bir teknoloji ile karşılaşacağız, bunu hep birlikte göreceğiz.

Sosyal - Asosyal , Sakin-Hareketli , Çocuk-Büyük. Kendine ve çevresine birşeyler katmaya,ilerletmeye çalışan nevi şahsına münasır bir insan efenim.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
1.278 views