Bizimle İletişime Geçin

iPhone 8 hakkında yeni detaylar!

iPhone

iPhone 8 hakkında yeni detaylar!

iPhone 8 hakkında yeni detaylar!

Bu yıl kullanıcıların karşısına  iddialı bir model ile çıkacak olan Apple‘ın yeni telefonu iPhone 8 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

iPhone 8’in ekran detayları!

Ortaya çıkan detaylara bakacak olursak, iPhone 8‘in ekran detayları şekillenmeye başladı. iPhone 8 hakkında ortalıkta dolaşan iddiaya göre yeni iPhone‘un çerçevesiz OLED bir ekrana sahip olduğu konuşuluyor.

Gündemi meşgul eden birçok iPhone 8 iddiası, kullanıcıların kafasını karıştırsa da yeni iPhone 8 ve iPhone X‘in çerçevesiz OLED bir ekran ile geleceği yayımlanan raporlara göre kesin gözle bakılıyor.

iPhone 8

Nikkei tarafından yayımlanan rapora göre, iPhone 8‘in, Galaxy S7‘ye göre daha az kavisli bir ekrana sahip olacağı öne sürüldü. Raporda, iPhone 8 Çerçevesiz ekranını kaplayan 2.5D cam ile uyumlu olmak üzere sağ ve sol kenarların hafif kıvrımlı olacağı iddia ediliyor.

Birçok yabancı haber sitesi tarafından onaylanan bu bilgilere bakacak olursak, Apple, iPhone 8 ile birlikte kullanışlı kavisli ekran ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

Apple’ın 10’uncu yılında piyasaya çıkacak olan iPhone 8, ile birlikte birçok yeniliği de kullanıcılara sunacak.

iPhone 8 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.

Yorumlar

Yorumlar

  1. Pingback: iPhone 8 ile Yeni Parmak İzi Çözümü – Ajans Apple

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
854 views