Bizimle İletişime Geçin

iPhone 6S rekor kırdı!

iPhone

iPhone 6S rekor kırdı!

iPhone 6S rekor kırdı!

iPhone 6S‘in çıkışının üzerinden yaklaşık 2 yıl gibi bir zaman geçmesine rağmen konuşulmaya devam ediyor. Yapılan bir analize göre iPhone 6s, rakiplerini sollamaya devam ediyor.
IHS Markit tarafından paylaşılan bir rapora göre iPhone 6S’in satışları oldukça şaşırttı. iPhone 6S’in, satış sonuçlarına göre Apple, Samsung gibi birçok rakibini geride bırakmayı başardı.

iPhone 6S Satış Rakamları ile Rakiplerini Solladı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın satış rakamlarını dahi geride bırakan iPhone 6S başarısını devam ettiriyor. IHS Markit tarafından paylaşılan diğer verilere bakacak olursak, Apple’ın amiral gemisi olan iPhone 7’nin de yılın son çeyreğinde en çok satan telefon modeli olduğu paylaşıldı.
Yapılan analize genel olarak göz gezdirecek olursak, iPhone 6S’in ezeli rakiplerine karşı olan büyük üstünlüğünü görmekteyiz.

İPhone 6s

 

Eylül 2015’te piyasaya sürülen iPhone modeli olan iPhone 6S’in, Samsung’un amiral gemilerine karşı büyük üstünlüğü bu sene de devam etti. Fakat Samsung’un başarıdan başarıya koştuğu Galaxy S7 Edge modeli, rakibini yakından takip ediyor.
Yapılan tahminlere göre, önümüzdeki haftalarda satışa sunulacak olan Samsung Galaxy S8’den sonra paylaşılan bu grafikte büyük değişiklikler meydana gelecek.

Apple Yeni Bir Video Uygulaması Duyurdu

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla iPhone

Popüler Haberler

Yukarı
1.388 views