Bizimle İletişime Geçin

BİM Gözünü Apple Ürünlerine Dikti!

Aksesuar

BİM Gözünü Apple Ürünlerine Dikti!

BİM, teknolojik ürünleri mağazalarında satmaya devam ediyor. BİM, gelecek hafta iPhone’un 1 ve 2 metrelik Lightning kablosunu ve Earpods kulaklıkları satmaya hazırlanıyor.

Bizce BİM, son zamanların en uygun ve en sempatik marketler zinciridir desek yeridir. İnternet dünyasında “caps”lerle bizi güldüren BİM, bir süredir mağazalarında teknolojik ürünlere de büyük fırsatlarla yer veriyor.

En Son Playstation 4 Slim Satmıştı…

Bazı ürünlerde ciddi fırsatlar sunan Bim son olarak Playstation 4 Slim oyun konsolunu satmıştı ve büyük yankı uyandırmıştı. Şimdi ise bir başka ciddi BİM fırsatı söz konusu.

BİM’in duyurduğu yeni fırsat ise iPhone USB kablosu ve Earpods kulaklık. Görünüşe göre BİM, 11 Ağustos Cuma günü itibariyle 2 metre iPhone Lightning kablosunu 50TL’ye, 1 metre iPhone Lightning kablosunu ise 40TL’ye satacak. Bu kabloların Apple’ın resmi web sitesindeki fiyatlarına gelecek olursak örneğin; 2 metrelik versiyonun 129TL’ye satıldığını görüyoruz.

Apple Earpods Kulaklık da Raflardaki Yerini Alacak

Diğer taraftan bu şekilde indirimle satılacak bir diğer ürün ise Earpods kulaklık. Apple web sitesindeki fiyatı 129TL olan Earpods, BİM’de 55TL’ye satılacak.

BİM’in yeni fırsatını duyurduğu broşürü ve Apple’ın web sitesindeki fiyatları aşağıdan bulabilirsiniz.

İşte O Fiyatlar:

Bim fiyatları!

Apple resmi web sitesi fiyatları!

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Aksesuar

Popüler Haberler

Yukarı
1.416 views