Bizimle İletişime Geçin

Apple Akıllı Klavye’nin Garantisini Uzattı!

Aksesuar

Apple Akıllı Klavye’nin Garantisini Uzattı!

Apple, 2015’de iPad Pro 12.9, 2016’da ise iPad Pro 9.7 modellerini piyasa sürmüştü. Bu modellerle birlikte gelen akıllı klavye ise kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi ve kullanım rahatlığı açısından otoritelerden tam puan aldı. Ancak bazı kullanıcıların yaşadıkları sorunlar, teknoloji devini kapsamlı bir araştırma yapmaya itti.

Akıllı Klavye’nin Garantisi Uzatıldı!

Apple‘ın yapmış olduğu araştırmalara göre akıllı klavyenin kullanımı esnasında bir takım sorunlarla karşılaşmak mümkün. Sorunların bazıları şu şekilde; yanıt vermeyen tuşlar, sıkışan tuşların yaratmış olduğu tekrarlanan tuş hareketleri, akıllı klavyeyi iPad’a bağlayan konnektörlerdeki bağlantı sorunu.

Apple

 Teknoloji devi, yaptığı bu araştırmaların sonucunda akıllı klavye için belirlediği mevcut 1 yıllık garanti üzerine 2 yıl daha ekleyerek, garanti süresini 3 yıla kadar çıkardı. Eğer daha önce bu tarz akıllı klavye sorunları için para ödediyseniz, bu parayı geri alabileceğiniz de konuşuluyor.

Hali hazırda bir iPad Pro kullanıcısıysanız, iPad Pro 12.9 inç modeli için alacağınız akıllı klavyenin fiyatı 749TL, daha küçük olan iPad Pro 9.7 inç modeli için belirlenen akıllı klavye fiyatı ise 649TL.

:: Apple’ın bu hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Meraklı, araştırmayı seven, spor sevdalısı, hoşgörülü bir insan evladı.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Aksesuar

Popüler Haberler

Yukarı
1.341 views